Previous Next

Druhé kolo ligy žiakov sa hralo 25.4. Doma sme privítali hráčov ÚTM Trebišov (Útvar talentovanej mládeže pri ZŠ Sever, Pribinova ul. 34). Nestačili sme na nich a prehrali vysoko 0:7. Aj keď výsledok je jednoznačný, tak niekoľko setov bolo celkom vyrovnaných (okrem tých, v ktorých hral Daniel Novák, ktorý už hráva aj za mužov). Zostava domácich: Ján Gejguš, Jakub Remenyi, Simon Schmidt, Ján Ridzoň, Peter Gejguš, zostava hostí: Daniel Novák, Kristián Michalko, Adsrián Kandráč, Bo Peng, Adam Gore, Richard Bireš. Najlepší hráči: J. Remenyi a D. Novák.

Previous Next

Dňa 10. apríla sa prvým kolom začala liga žiakov. Tak, ako v minulom roku, aj teraz v nej bude súťažiť šesť družstiev - tri na "východe" (Trebišov, Belá n/Cir. a Zalužice) a tri v strede/západe (Revúca, Martin, Vrbové). V 1. kole sme hostili doma žiakov z Belej n/Cir. (okr. Snina). Bohužiaľ sme na nich nestačili a prehrali sme 1:6. Zostava Zalužice: Ján Gejguš, Simon Schmidt, Samuel Remenyi, Jakub Remenyi, zostava Belá n/C.: T. Kováč, J. Kováč, A. Tomko, T. Lojan, J. Lojan, H. Haničák. V ďalšom kole by sme mali opäť doma privítať silný Trebišov.

Previous Next

Nohejbalový klub a Obec Zalužice pozývajú fanúšikov a priaznivcov športu na VEĽKONOČNÝ TURNAJ V NOHEJBALE DVOJÍC ⚽️🧍🏻🧍🏻

Turnaj je nastavený na rekreačnú úroveň v priateľskej atmosfére s cieľom si spoločne zahrať a zabaviť sa ☺️
Nemajte žiadny stres z náročnosti hry 😉
✅  Prihlasovanie hráčov na tento turnaj do stredy 27.3. u Gabriela Viňanského - 0904435321 alebo Petra Uličného - 0915357110
⚽️  Tento turnaj je určený iba pre:
🔸 Občanov našej obce

Tešíme sa na "veľkonočné dvojice"!

Previous Next

V sobotu 30.3. sa hral v zalužickej telocvični turnaj dvojčlenných družstiev. Zúčastnilo sa ho 7 dvojíc. Konečné poradie Veľkonočného turnaja v nohejbale dvojíc (30.3.): 1. Martin Kočiš, Lukáš Lešo, 2. Patrik Tatár, Sebastián Baran, 3. Patrik Kora, Jakub Kočiš. Srdečne blahoželáme a prajeme ešte príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov. Foto - výber. Viac na FB: https://www.facebook.com/groups/1813323185591403

 Najbližšie podujatia:

2.4. (utorok) od 12,30 tréning žiakov

3.4. (streda) od 15,15 tréning mládeže a od 16,30 tréning dospelých

10.4. (streda) 1. kolo ligy žiakov: Zalužice - Belá n/Cir.

Previous Next

Vo štvrtok 21. marca sa v telocvični ZŠsMŠ Zalužice uskutočnil turnaj žiakov. Zúčastnilo sa ho 7 dvojčlenných družstiev z Humenného, Sobraniec a Zalužíc. Dvojice najprv hrali medzi sebou systémom každý s každým na dva hrané sety a potom prvé štyri družstvá o záverečné umiestnenie. Konečné poradie tohoto turnaja: 1. ZŠ Sobrance, Komenského 12 (Patrik Práč, Peter Staško), 2. ZŠsMŠ Zalužice (Jakub Remenyi, Simon Schmidt), 3. ZŠ Humenné, Jána Švermu (Gregor Goga, Tobias Čerňa, Simon Horvát), 4. ZŠsMŠ Zalužice B (Ján Gejguš, Ján Ridzoň). Blahoželáme našim chlapcom, aj keď bude treba ešte pridať v tréningoch.

Viac foto na FB: https://www.facebook.com/NohejbalovyKlubZaluzice/

 https://www.facebook.com/groups/1813323185591403

 

Search